NAZIV VRTIĆA...Tko je POLETARAC?
Poletarac je mala ptičica koja se trudi naučiti letjeti kako bi što prije živjela istinskim životom. Počeci dječjeg života i života mlade ptičice simbolično su povezani vrtićkim imenom i simbolom - ptičicom raširenih krila!

UKRATKO O NAŠEM VRTIĆU
Dječji vrtić "Poletarac" nalazi se u Gradskoj četvrti Gornja Dubrava. Vrtić je u vlasništvu Grada Zagreba te djeluje od 1965. godine. Godišnje ga pohađa oko 360 djece u 20 odgojnih skupina.
Vrtić je smješten u 4 objekta na sljedećim lokacijama:

• VILE VELEBITA 18 (5 jasličkih skupina, 1 mješovita jaslička - Montessori program, 9 vrtićkih odgojno-obrazovnih skupina, 2 mješovite odgojno-obrazovne skupine - engleski program)
  • Z. LJEVAKOVIĆA 8 (1 mješovita odgojno obrazovna skupina - dramsko-scenski program)
  • Z. LJEVAKOVIĆA 20 (1 starija odgojno-obrazovna skupina)
  • Z. LJEVAKOVIĆA 32 (1 starija odgojno-obrazovna skupina)

Naš vrtić je ped. godine 2012./2013. dobio certifikat Eko škole i Zelenu zastavu.

© 2014 Vrtić Poletarac. Sva prava pridržana.